Tradiční škola Wing Chun Kung Fu

Nejúčinější systém tradičního bojového umění Wing Chun Kung Fu 詠春.


Slavné osobnosti a Wing Chun Kung Fu

Cameron Diaz

je bývalá modelka a hvězda filmů The Mask and Charlie's Angels. Pro roli v Charlie's Angels cvičila Wing Chun 8 hodin denně, 5 dní v týdnu, tři měsíce po sobě - ​​aby "procítila" svji roli. Není divu, že se do toho dostala tak, že od té doby stále praktikuje Wing Chun Kung Fu. Wing-Chun nyní pomáhá Cameronovi udržet postavu, spolu s lyžováním a surfováním.

Robert Downey Jr.

hvězda Iron Man ( 1 a 2 ) a Sherlock Holmes , praktikuje cvičení Wing Chun už více než 12 let.

Tak vypadá jeho pracovní den:

"Každý den začíná jako obvykle. Vstanu, udělám snídani pro svého syna - vejce, opečený chléb s nízkými kaloriemi a čaj s agáve. Pak udělám toasty s jahodovým džemem pro mou ženu. Poté piji malé espreso a čtu ranní noviny. Pak zavezu svého syna do školy, trénuji Wing Chun a a pak vyrazím natáčet film. "

Bruce Lee

Mistr bojových umění, herec a také tanečník Bruce Lee se učil u jednoho z největších mistrů Wing Chun Kung Fu Velmistra Yip Mana. Díky tomu dovedl Lee své bojové umění k dokonalosti a později vytvořil svůj vlastní systém boje „Jeet Kune Do“, jehož základy spočívají ve stylu Wing Chun Kung Fu.

Steaven Segal

Steven Seagal je americký herec, režisér, scenárista, producent, mistr bojových umění, bluesový zpěvák a rezervní zastupce šerifa v Jefferson Parish v Louisianě ve Spojených státech amerických.

S bojovým uměním se poprvé seznámil jako malý kluk, když byl s otcem na fotbalovém zápase a o přestávce měl vystoupení mistr bojových umění, který zápasil proti mnohonásobné přesile. Výkon starého mistra, který si lehce poradil s přesilou, Stevena uchvátil. V šesti letech se spolu s rodinou přestěhoval do Kalifornie, kde se zapsal do školy karate. O několik let později začal navštěvovat školu aikido.

Bojová umění se mu natolik zalíbila, že se v sedmnácti letech rozhodl odcestovat do Japonska, aby se mohl učit od největších mistrů. Černý pás (první dan) získal v roce 1974 (mimo aikida získal černý pás v karate, judu a kendu).

V posledních letech se Steaven Segal učí také Wing Chun Kung Fu. V roce 2018 navštívil Velmistra Samuela Kwoka a uspořádal s ním Aikido Wing Chun Seminář přímo v Moskvě.

Sammo Hung

(skutečné jméno Hong Jin Bao) je herec, mistr Kung-Fu a trenér v hongkongských akčních filmech. Studoval na Čínské škole opery společně s Jackie Chanem, kde se stali přáteli, a později hráli ve stejných filmech. Sammo hrál svou první významnou roli v Bruce Leeho fimlu Enter the Dragon .

Nicolas Cage

je velkým nadšencem a příznivcem Wing Chun Kung Fu. Jednou řekl,

Není to jen koníček - je to životní styl!

Ve filmu Bangkoku Dangerous ukazuje svoji úroveň Wing Chun Kung Fu.

Prameny:

www.xuangui.com

www.imdb.com

www.kamonwingchun.com

healthystyleliving.com

www.martialdevelopment.com

www.insidekung-fu.com

www.crcawingchun.com

Wing Chun Kung Fu

Tradiční bojové umění, které bylo sestaveno pro reálnou sebeobranu.

Jeho základními znaky jsou:

 • efektivní sebeobrana
 • boj na blízkou vzdálenost
 • protiúdery

Při cvičení Wing Chun získáte:

 • sebevědomí
 • vysokou odolnost
 • cvičení pro zdravé tělo
 • zvýšení koncentrace

Seznamte se s uznávaným stylem Wing Chun Kung Fu.

Více o Wing Chun

Reálná Sebeobrana Wing Chun

 • Sebeobrana proti úderům, kopům, škrcení, držení a napadení
 • Základní údery, kopy, postoje
 • Psychologie a taktika v sebeobraně
 • Bojová forma Wing Chun - Siu Lim Tao
 • Reálné techniky

Dále by Vás mohlo zajímat


Partneři webu Wing Chun Akademie

Výměna odkazů

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace