Tradiční škola Wing Chun Kung Fu

Nejúčinější systém tradičního bojového umění Wing Chun Kung Fu 詠春.


Sebeobrana pro děti Ostrava

Wing Chun Akademie pro děti

Wing Chun Akademie - Sebeobrany pro děti je převážně zaměřeno na herní principy a získávání základních pohybových předpokladů pro následný rozvoj v dovednostech pro bojová umění, či reálnou sebeobranu.

Pomocí zábavných cvičení učíme děti

modelové situace zafixováním základních reakci na napadení. Také zde děti učíme, jak se úspěšně vyhnout šikaně, která je na základních školách častým tématem.

Také ale neděláme z dítěte agresora, ale člověka plně respektujícího své spolužáky a kamarády.

Wing Chun Akademie pro děti je určena dívkám i chlapcům

a má za cíl naučit je jak se vypořádat s nebezpečnými situacemi a zároveň v nich vybudovat zdravou sebedůvěru a respekt.

Pravidelné tréninky

probíhají od září do června. Výcviky během prázdnin, ať už letních či jiných, neprobíhají! To samé platí i při státních svátcích. Děti samozřejmě mohou přivést na trénink i své kamarády či spolužáky, aby si zkusili také zacvičit a zahrát si s nimi spoustu her.

Wing Chun Akademie pro děti je rozdělená do dvou skupin.

Na mladší a starší děti. Starší děti se poté dělí ještě do podskupin dle technických úrovní, kterých dosáhli díky technickým zkouškám. Zkoušky probíhají vždy ke konci školního roku. Zkoušky jsou vždy zdarma, ale lze se na ně přihlásit až po splnění podmínek připuštění ke zkoušce, které zahrnují alespoň jeden rok cvičení a doporučení instruktora, který dítě cvičí. Dítě se po splnění zkoušky dostane na vyšší technický stupeň a bude mu otevřena cesta k mnoha dalším technikám.

Wing Chun Kung Fu je tak nejpraktičtější bojové umění pro děti. V současné době je Ostrava místem kde se na výku dětí zaměřujeme.

Sebeobrana pro děti v Ostravě

je zaměřena na pohybové dovednosti, rovnováhu, reakční čas, vytrvalost, reflexy a techniky sebeobrany. Motivuje ke zlepšení jejich celkové úrovně fitness a obohacuje je o zásadní životní dovednosti, jež dají dítěti náskok v přípravě na výzvy, které na něj čekají v nepříliš vzdálené budoucnosti. Pozornost je věnována prevenci agresivity a rozpoznávání nebezpečných situací.

Wing Chun Kung Fu

Tradiční bojové umění, které bylo sestaveno pro reálnou sebeobranu.

Jeho základními znaky jsou:

 • efektivní sebeobrana
 • boj na blízkou vzdálenost
 • protiúdery

Při cvičení Wing Chun získáte:

 • sebevědomí
 • vysokou odolnost
 • cvičení pro zdravé tělo
 • zvýšení koncentrace

Seznamte se s uznávaným stylem Wing Chun Kung Fu.

Více o Wing Chun

Reálná Sebeobrana Wing Chun

 • Sebeobrana proti úderům, kopům, škrcení, držení a napadení
 • Základní údery, kopy, postoje
 • Psychologie a taktika v sebeobraně
 • Bojová forma Wing Chun - Siu Lim Tao
 • Reálné techniky

Dále by Vás mohlo zajímat


Partneři webu Wing Chun Akademie

Výměna odkazů

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace