Tradiční škola Wing Chun Kung Fu

Nejúčinější systém tradičního bojového umění Wing Chun Kung Fu 詠春.


Leung Yin

Sifu Leung Ngok Yin byl podporován ve studiu Kung-Fu svým otcem Leungem Billem.

Sifu Leung Yin se začal věnovat bojovým uměním ve věku 13 let. Po návratu ze svého prvního východoasijského turnaje bojových umění Leung Yun, mistr mistrovské třídy bojových umění Leunga Sheunga, se setkává se Sigma Nga Waha Suma.

Sigung Ng je ohromen talentem Yin Leunga a jeho vášeň pro učení bojových umění. Se souhlasem mistra Leunga Sheunga a jeho otce Leunga Billa začne Leif Yin trénovat pod vedením sig. Sifu Leung Yin pak dostane dalšího učitele a to je dostačující Panga Kama Fata, pak student Ipa Mana, který ho učí thajský box. Sifu Leung Yin začne trénovat v časných ranních hodinách, provádět různé fyzicky náročné cvičení, ne včas. A tak dva roky. Poté se účastní mnoha turnajů, aby získal zkušenosti. Poté, co vyhrál řadu šampionátů, získal titul Zlatá medaile Boxer. Sigung Ng se stará o únik Leunga Yina během výuky, a Sifu Leung Yin pomáhá sigungu Ngu v koučování studentů na jeho škole bojových umění. Se všemi náhodami výcviku, sigung Ng také odhaluje otcovskou péči ve vztahu ke svému studentovi. V roce 1971 se Sifu Leung Yin zúčastnil dalšího východoasijského bojového turnaje. Velký muž, Ip Man, osobně doprovází sifua Leungy Yina na letišti a povzbuzuje ho, aby ukázal své nejlepší. Sifu Leung Yin vyhraje druhé místo v turnaji, čímž vstupuje do historie jako první praktikující Wing Chun, který dosahuje tak vysokého skóre v jedné z mezinárodních soutěží bojových umění.

Mnoho lidí se může zeptat Leunga Yiny, proč si povzdechl povolaním svého sifonu, nikoli svého prvního učitele, mistra Leunga Sheunga. Sifu Leung Yin souhlasí, že je to proto, že Signa sigurs svého učitele. Sigung Ng, podle něj, byl ten, který strávil 40 let a který ho stejně jako jeho otec učil, jak respektovat lidi. Ale on by řekl: "Oba byli moje sifi." Dnes, po smrti sig. Nga, je Leunga Yina zasažena až do Wing Chun v Hong Kongu. Sifu Leung Yin v současné době učí Wing Chun aplikovat v reálných životních situacích a přispívá tak k jeho rozvoji a porozumění ve filozofickém rámci, který převzal mistr Leunga Sheunga a Signa Nga Waha Suma.

Wing Chun Kung Fu

Tradiční bojové umění, které bylo sestaveno pro reálnou sebeobranu.

Jeho základními znaky jsou:

 • efektivní sebeobrana
 • boj na blízkou vzdálenost
 • protiúdery

Při cvičení Wing Chun získáte:

 • sebevědomí
 • vysokou odolnost
 • cvičení pro zdravé tělo
 • zvýšení koncentrace

Seznamte se s uznávaným stylem Wing Chun Kung Fu.

Více o Wing Chun

Reálná Sebeobrana Wing Chun

 • Sebeobrana proti úderům, kopům, škrcení, držení a napadení
 • Základní údery, kopy, postoje
 • Psychologie a taktika v sebeobraně
 • Bojová forma Wing Chun - Siu Lim Tao
 • Reálné techniky

Dále by Vás mohlo zajímat


Partneři webu Wing Chun Akademie

Výměna odkazů

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace